II miejsce na Mistrzostwach Europy w karate! Klub Sportowy Gokken.

 

Zawodniczka Klubu Sportowego Gokken – Hanna Rykowska – zdobyła II miejsce w kumite drużynowym kobiet w wieku 16-17 lat na Mistrzostwach Europy w Karate Shotokan w Portugalii. Hanna jest trzecią zawodniczką po Filipie Wendt i Sarze Elwart, która jest w kadrze narodowej karate. Wielkie gratulacje!

 

Klub Sportowy Gokken zbiera kolejne żniwa ciężkiej pracy. Po sukcesie w Bielsku-Białej na Mistrzostwach Polski w Karate WKF (World Karate Federation) i zgarnięciu 5 medali, KS Gokken może pochwalić się kolejnym krążkiem. Klub liczy już blisko 300 członków, a liczba ta stale rośnie. KS Gokken posiada licencję Polskiego Związku Karate, a kadra dysponuje wszelkimi kwalifikacjami instruktorskimi i pedagogicznymi. Współpraca z wieloma klubami na terenie trójmiasta i okolicy cały czas owocuje. Dzięki takiej integracji o KS Gokken i jego zawodnikach i zawodniczkach słyszało nie tylko Trójmiasto, nie tylko cała Polska, ale i Europa.

 

Trener KS Gokken – Mariusz Domaradzki – został nominowany w plebiscycie na „Najpopularniejszego Trenera 2013 roku Powiatu Kartuskiego”. Zapraszamy klubowiczów, jak i ludzi zaprzyjaźnionych z klubem do głosowania.

 

http://kartuzy.naszemiasto.pl/artykul/2067592,sportowiec-i-trener-roku-2013-w-powiecie-kartuskim-61,id,t.html

 

W tym samym plebiscycie bierze również udział chwaszczynianka Magdalena Miller, nominowana w kategorii „Najpopularniejszy Sportowiec 2013 roku Powiatu Kartuskiego”.

 

Głosowanie trwa do 29 listopada. Zwycięzcy etapu rejonowego wezmą udział w plebiscycie na najpopularniejszych w swojej kategorii na Pomorzu.

 

źródło:
– fanpage facebook: Klub Sportowy Gokken
– gokken.pl

 

 

 {module Autor-Karol-Krefta|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.