II Edycja Szlachetnej Paczki od KS Chwaszczyno i Przyjaciół!

 

 

Klub Sportowy Chwaszczyno po raz drugi organizuje zbiórkę żywności i najpotrzebniejszych artykułów dla rodzin, które czekają na dary naszych serc. Dzięki zeszłoroczna akcji Szlachetnej Paczki od KS Chwaszczyno i Przyjaciół trzy rodziny z Chwaszczyna i okolic zostały obdarowane prezentami przez organizatorów. KS Chwaszczyno w zeszłym roku zapowiedziało, że zamierzają kontynuować to dzieło. Słowa dotrzymali i od 9 do 21 grudnia br. ponownie zorganizowali zbiórkę.

 

Do II Edycji Szlachetnej Paczki KS Chwaszczyno i Przyjaciele zapraszają ORGANIZACJE, FIRMY oraz osoby prywatne. Jak informuje plakat zachęcający do udziału w akcji, „(…) wystarczy w dniach 09.12.2014 – 21.12.2014r. do sklepu wielobranżowego ABC lub do Pani Agnieszki Cyrockiej lub Tadeusza Reclaf dostarczyć produkty żywnościowe, słodycze, zabawki oraz środki chemiczne lub dokonać wpłat, z których również zostaną zakupione produkty. Wszystkie one zostaną przeznaczone rodzinom, które czekają na dar naszych serc.”

 

W ubiegłym roku zrobiliśmy bardzo duże zakupy. Kupiliśmy głównie żywność z długą datą przydatności spożycia, wędliny, mięso, ryby oraz artykuły potrzebne do przygotowania wigilijnej kolacji. Oprócz tego kupiliśmy chemię, słodycze, kurtkę zimową i przybory szkolne z myślą o dzieciach – wspomina wiceprezes KS Chwaszczyno, Janusz Płocki – Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w tej akcji. Zróbmy innym Wesołe Święta – zachęca.

 

Kontakt z organizatorami:

 

– Janusz Płocki – tel. 501-171-203

– sklep wielobranżowy ABC przy ul. Oliwskiej naprzeciwko przystanku autobusowego w stronę Gdańska

– Agnieszka Cyrocka – tel.: 602-609-446

– Tadeusz Reclaf – tel.: 600-093-304

 

 

źródło: fanpage KS Chwaszczyno / facebook

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.