I miejsce SP w Chwaszczynie w Powiatowych Igrzyskach Szkolnych w Mini Siatkówce Chłopców

W dniu 16 lutego 2017r. w Przodkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkolne w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Na zawody przyjechało 5 reprezentacji z poszczególnych gmin powiatu kartuskiego.

Gminę Żukowo reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie. Do rywalizacji stanęła także: SP Egiertowo, SP Czeczewo, SP Klukowa Huta oraz gospodarz turnieju SP Przodkowo.

Wszystkie drużyny powitał Dyrektor Szkoły oraz Wójt Gminy Przodkowo pan Andrzej Wyrzykowski. Mecze rozgrywały się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Chłopcy z Chwaszczyna to w większości rocznik 2005. Pomimo młodszego wieku zespół wygrał wszystkie sety, pokonując przeciwników 2:0.

mini siatkowka sp chwaszczyno 5

W rezultacie uczniowie Szkoły Podstawowej z Chwaszczyna zdobyli złoto Powiatowych Igrzysk Szkolnych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. W składzie zespołu wystąpili: Rum Adrian – kapitan zespołu, Król Cyprian, Klamrowski Hubert, Pospieszny Joachim, Szafrański Dominik, Krezymon Dawid, Stankiewicz Cyprian, Kwiatkowski Łukasz, Młyński Szymon, Bański Mateusz, Śliwiak Maciej, opiekun zespołu: Iwona Wygnał.

mini siatkowka sp chwaszczyno 6

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych siatkarskich sukcesów w Półfinale Igrzysk Szkolnych Województwa Pomorskiego już 01 marca 2017r. Trzymajcie kciuki!

mini siatkowka sp chwaszczyno 8

Kolejność zajętych miejsc:
I miejsce SP Chwaszczyno
II miejsce SP Czeczewo
III miejsce SP Klukowa Huta
IV miejsce SP Przodkowo
V miejsce SP Egiertowo

mini siatkowka sp chwaszczyno 7

14 lutego 2017 r. – Walentynkowo, na tej samej hali w Przodkowie odbyły się Powiatowe Igrzyskach Szkolnych Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt.

mini siatkowka sp chwaszczyno 1

Na turnieju rywalizowały „każdy z każdym” 4 zespoły: SP Czeczewo, SP Stężyca, SP Chwaszczyno oraz gospodarz SP Przodkowo. Do walki o powiatowe złoto stanęła reprezentacja SP z Chwaszczyna i SP Stężyca. Mecz zakończył się zwycięstwem zawodniczek Stężycy 2:0.

mini siatkowka sp chwaszczyno 3

Dziewczętom z Chwaszczyna gratulujemy II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Szkolnych w Mini Piłce Siatkowej i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

mini siatkowka sp chwaszczyno 2

Drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Przodkowo pamiątkowe puchary i dyplomy. Dziękujemy organizatorom za sportową zabawę i miłą atmosferę.

Kolejność zespołów w kategorii dziewcząt:
I miejsce SP Stężyca
II miejsce SP Chwaszczyno
III miejsce SP Czeczewo
IV miejsce SP Przodkowo

mini siatkowka sp chwaszczyno 4

Reprezentacja dziewcząt: Klocek Zuzanna kl. 6A, Boguszewska Sara kl. 6A, Wendt Aniela kl. 6A, Olejniczak Zuzanna kl. 6B, Iwulska Alicja kl. 6A, Hoppa Julianna kl. 5A, Lasemann Vanesa kl. 5A, Pospieszna Emilia kl. 5A. Trener: Iwona Wygnał, Agnieszka Pawłowska.

 

Opracowała: Iwona Wygnał

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.