Gratulacje dla KS CHWASZCZYNO !!!

 

 

Dnia 21.06.2014 zespół KS CHWASZCZYNO zakończył rozgrywki 4-ligowe prowadzone przez PZPN w Gdańsku zajmując 2 miejsce premiowane awansem do III Ligi Bałtyckiej. Jest to wielki sukces, gdyż w Gminie Żukowo żaden zespół nie grał w tej klasie rozgrywkowej. W kolejnym sezonie nasz zespół będzie walczyć z takimi zespołami jak Bałtyk Gdynia, Lechia II Gdańsk, Gwardia Koszalin, Arka II Gdynia, Pogoń II Szczecin Kaszubia Kościerzyna, GKS Przodkowo, Cartusia Kartuzy i inni.

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego „CHWASZCZYNO” składam gratulacje trenerowi Aleksandrowi Cybulskiemu oraz Andrzejowi Głąbińskiemu a także wszystkim zawodnikom za osobisty udział i zaangażowanie w awans drużyny do III LIGI BAŁTYCKIEJ.

 

Podziękowania kieruję także do Burmistrza Gminy Żukowo Pana Jerzego Żurawicza, Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie Pani Wiesławy Toczyńskiej oraz do wszystkich naszych sponsorów bez których awans byłby niemożliwy.

 

Dziękuję administratorom stron internetowych chwaszczyno.com Panu Jackowi Pisz, chwaszczyno.pl Michałowi Witt i Karolowi Krefta, facebook/ks Szymonowi Zembroń za przekazywanie mieszkańcom i kibicom informacji z życia Klubu.

 

Podziękowania składam także Wam drodzy kibice. Dziękujemy że byliście z nami na wielu meczach podczas naszych zwycięstw a także porażek, za to że byliście z nami podczas najważniejszych wydarzeń jakim niewątpliwie były wszystkie awanse od B klasy do III ligi. Liczymy że od sierpnia kiedy wznowimy rozgrywki nowego sezonu przybędzie nas na trybunach.

 

Do zobaczenia w sierpniu w nowym sezonie 2014/2015 na boiskach III Ligi Bałtyckiej.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Wiceprezes Klubu Sportowego ” CHWASZCZYNO”

Janusz Płocki

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.