„Góra” medali dla KS Gokken. Karatecy się rozkręcają.

 

W minioną niedzielę 12 kwietnia 2015 odbył się już 14 turniej z cyklu INTERNATIONAL KARATE CHAMPIONSHIPS – CENTRAL EUROPE OPEN. Wśród klubów nie zabrakło KS Gokken, który dał popis swoich umiejętności.

 

Na zawody przybyło około 500 zawodników z 7 państw: z Egiptu, Anglii, Szkocji, Rosji, Gruzji, Łotwy i oczywiście Polski. Z naszego klubu wzięło udział 21 zawodników, co przełożyło się na 30 startów. Podopieczni KS Gokken zaprezentowali rewelacyjny poziom, dzięki czemu udało się nam zdobyć aż 13 medali złotych i 3 brązowe krążki.

 

Zdobyliśmy puchar dla najlepszego klubu na zawodach, a nasza zawodniczka Aleksandra Górska dostała trofeum dla najlepszej zawodniczki turnieju (zdobyła 4 złote medale).

 

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników. Widać wielki progres w ich karierze zawodniczej oraz dobre rokowania na dalsze występy (przed nami m.in. Grand Prix Tczewa za tydzień oraz 16th Grand Prix Hradec Kralove za dwa tygodnie).

 

Gratulacje!

KS Gokken / Agata Uwijała

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.