Gminne darmowe półkolonie letnie

Drodzy rodzice i uczniowie!
Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na darmowych gminnych półkoloniach.

Zapraszamy serdecznie na gminne darmowe półkolonie letnie odbywające się w naszej szkole w dwóch terminach : 20-24.08 oraz 27- 31.08.18 r.

Grupa liczy po 30 uczniów klas I-VII SP w każdym terminie. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe po 15 osób. Zajęcia odbywają się od 7.00 do 17.00 na terenie szkoły podstawowej w Chwaszczynie. Półkolonie realizowane są przez firmę EduFun z Gdyni, z którą szkoła i gmina współpracuje od kilku lat.

Program turnusów dostosowany zostanie do wieku uczestników. Podczas każdego turnusu zorganizowana zostanie min. 1 autokarowa wycieczka do Interaktywnego Centrum Nauki, min. 1 wycieczka do parku rozrywki dla dzieci.
Wykonawca zapewni profesjonalną kadrę półkolonii a aktualnymi uprawnieniami, w tym na każdy turnus min. 1 kierownika wypoczynku oraz 2 wychowawców.
W ramach półkolonii uczestnicy zapewnione będą mieli: dwudaniowy obiad, podwieczorek, woda niegazowana oraz ciepła herbata. Wszystkie posiłki muszą uwzględniać zgłoszone przed rozpoczęciem turnusu alergie i diety specjalne.
Na zakończenie turnusu każdy uczestnik otrzyma dyplom i prezent

niespodziankę.
Wystarczy zgłosić dziecko drogą mailową na adres szkoły zschwaszczyno@wp.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy
Monika Warecka

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.