Giełda Szkół Ponadpodstawowych 31 marca 2023 r.

Autor: nadesłane

Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie im. Adama Mickiewicza serdecznie zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z opiekunami, nauczycielami do udziału w GIEŁDZIE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH, która odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza, ul. Mickiewicza 16, 80-209 w Chwaszczynie dnia 31 marca (piątek) w godz. 9.00-12.00.

Patronat nad Giełdą sprawuje Pan Wojciech Kankowski Burmistrz Gminy Żukowo

Poprzez indywidualny kontakt z reprezentantami różnych placówek oświatowych nasi wychowankowie będą mogli pogłębić wiedzę na temat interesujących ich szkół, co niewątpliwie pomoże im w podjęciu trudnych decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Liczymy na obecność wszystkich zainteresowanych tym działaniem organizatorzy:
p. Małgorzata Gorgolewska
p. Katarzyna Niezgoda

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.