GIEŁDA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH – 28 marca 9.00-12.00

 

Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Zespołu Publicznego Gimnazjum w Chwaszczynie i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie serdecznie zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych wraz z nauczycieli do udziału w GIEŁDZIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, która odbędzie się na terenie naszej placówki dnia 28 marca (piątek) w godz. 9.00-12.00.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, oferta skierowana do uczniów starszych klas gimnazjalnych jest bardzo interesująca
Poprzez indywidualny kontakt z reprezentantami różnych placówek oświatowych nasi wychowankowie będą mogli pogłębić wiedzę na temat interesujących ich szkół, co niewątpliwie pomoże im w podjęciu trudnych decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Liczymy na obecność wszystkich zainteresowanych tym działaniem, a szczególnie młodych mieszkańców regionu, którzy rozpoczynają start w nowe życie zawodowe.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.