Gazeta Chwaszczyno.pl jeszcze przed świętami

 

Klika dni temu z małym poślizgiem ukazał się listopadowy numer gazety chwaszczyńskiej, w którym dużo miejsca poświęciliśmy obchodom dnia niepodległości oraz historii obelisku. Poza głównym tematem można przeczytać wiele bieżących informacji. Nie zabrakło też stałych rubryk m.in KGW, o sporcie, czy zdrowym odżywianiu. W grudniu nasze czasopismo planujemy wydać jeszcze przed świętami. Już teraz zabraliśmy się do pracy nad nowym numerem, bo czasu jest nie wiele.

Aby gazeta mogła z powodzeniem funkcjonować, potrzebni są reklamodawcy, którzy w zamian za reklamę swoich firm pokrywają koszty druku, kolportażu, składu i utrzymania gazety.

Chociaż gazeta jest bezpłatna, staramy się dbać o poziom publikowanej treści i ciągle go podnosić. Pilnujemy aby zawsze było w niej jak najwięcej interesujących artykułów. Gazeta jest drukowana na wysokiej jakości papierze, w pełnym kolorze, tak aby Naszym czytelnikom przyjemnie się czytało nasze czasopismo.

Zapraszamy firmy nie tylko z terenu Chwaszczyna, ponieważ nasza gazeta z nakładem 2300 egzemplarzy to możliwość bezpośredniego dotarcia z ofertą do ponad sześciu tysięcy osób. Ulotek już dziś nikt nie czyta, tylko wyrzuca je od razu do kosza. Koło naszej publikacji nikt nie przejdzie obojętnie.

Dziękujemy firmom, które u nas się reklamują przede wszystkim za to, że dzięki nim mieszkańcy mogą mieć własną, wysokiej jakości bezpłatną gazetę.

Według zasady „myśl globalnie działaj lokalnie”, większość dużych firm, które działają na skalę światową pamiętają o tym, że siedziby ich firm umiejscowione są w pewnej społeczności, o której nie mogą zapominać. Chcą być dobrym sąsiadem, który wspiera i pomaga innym.

Zachęcamy przedsiębiorców, którzy rozumieją powyższą ideę do wsparcia naszego pisma oraz mieszkańców, którzy pomogą znaleźć potencjalnych reklamodawców.

 

Okres przedświąteczny to dobra okazja do promocji firm, usług i produktów ale również restauracji i organizowanych zabaw sylwestrowych.

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 790-477-868 lub e-mail: reklama@chwaszczyno.pl

Jeśli nie masz gotowego banera reklamowego, to nie problem – pomożemy go zaprojektować!

 


Wersja on-line gazety do obejrzenia na stronie: www.gazeta.chwaszczyno.pl/aktualne-wydanie

Cennik publikacji reklam oraz archiwum numerów:www.gazeta.chwaszczyno.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.