Gabriela Wysocka – nowa Pani Sołtys Chwaszczyna

Autor: Michał Witt

Dnia 26 czerwca 2024 roku odbyło się zebranie Rady Sołeckiej Chwaszczyna, na którym doszło do zmian w radzie sołeckiej. Gabriela Wysocka została wybrana nowym Sołtysem Chwaszczyna. Pani Gabriela, będąca dotychczas członkinią rady sołeckiej, doskonale zna i rozumie potrzeby oraz problemy mieszkańców, co czyni ją idealną kandydatką na to stanowisko.

Serdecznie gratulujemy Gabrieli Wysockiej objęcia funkcji Sołtysa i życzymy jej wielu sukcesów oraz satysfakcji z pełnienia tej ważnej roli. Jesteśmy pewni, że jej zaangażowanie i doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju naszej społeczności.

Równocześnie gratulujemy nowo wybranej Radzie Sołeckiej, która będzie wspierać Panią Gabrielę w jej działaniach. Skład nowej Rady Sołeckiej prezentuje się następująco:

  • Jolanta Wiercińska
  • Katarzyna Kwinta
  • Jacek Fopke
  • Przemysław Ossowski
  • Łukasz Anaczkowski
  • Michał Kardasz
  • Krzysztof Kęsicki

Mamy nadzieję, że nowy skład Rady Sołeckiej będzie skutecznie współpracować na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców Chwaszczyna.

Wszystkim nowo wybranym członkom gratulujemy i życzymy pomyślności oraz wielu osiągnięć w nadchodzących latach.

Źródło: Facebook Rady Sołeckiej Chwaszczyna

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.