Ferie zimowe z OKiS-em w Żukowie

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie przygotował ofertę dla najmłodszych na aktywne spędzenie ferii zimowych.

 

Ferie zimowe w tym roku w województwie pomorskim przypadają na okres 15-28 lutego. OKiS przygotował plan zajęć na każdy dzień wolnego czasu.

Program Ferie 2016 str.1 2

Wszystkie zajęcia są płatne. Tematy zajęć w pierwszym i drugim tygodniu się powtarzają. Dziecko może się zapisać tylko raz na dane zajęcia. Na każdy dzień ferii obowiązują oddzielne zapisy. Minimalny wiek dziecka wynosi 6 lat.

Płatność należy uiścić do 8 lutego 2016r. – po tym terminie rezerwacje są anulowane. W przypadku wyboru wszystkich zajęć w tygodniu obowiązuje cena promocyjna w wysokości 75zł za osobę. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mają zniżkę wynoszącą 20%. Opłaty za zajęcia zawierają poczęstunek dla dzieci: herbata, ciastka, jabłka.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie przy ulicy Mściwoja 6. Wyjątkiem są czwartkowe wypady do kina, gdzie zbiórka odbywa się przy pętli autobusowej przy filii Szkoły Podstawowej przy ulicy Gdańskiej 66.

Podczas wtorkowych zajęć w grocie solnej dzieci powinny być ubrane na tzw. cebulkę (krótki rękawek) i mieć na zmianę białe skarpetki. Rodzice muszą także podpisać oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa dziecka w tych zajęciach.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonać osobiście lub telefonicznie pod nr tel.: 58 680 08 48, 58 736 62 01.

Oprócz powyższych zajęć OKiS organizuje kurs haftu kaszubskiego w dniach 15 i 22 lutego w godz. 9:00-12:00 w Szkole Podstawowej w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 7 w sali nr 1.

Potrzebne zgody i dokumenty potrzebne do uczestnictwa w powyższych zajęciach dostępne są na stronie Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie.

 

źródło: okis-zukowo.pl
oprac. Karol Krefta

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.