Egzamin Z Kickboxingu w PSzW FIGHTER.

 

W dniu 9 października 2015 roku odbył się pierwszy egzamin na Stopnie Uczniowskie (PASY) w KICKBOXINGU zgodnie z wymogami Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB), członków Pomorskiej Szkoły Walki FIGHTER. Egzamin przeprowadził Licencjonowany Egzaminator PZKB sensei Jarosław Niewiadomski.

 

Członkowie PSzW FIGHTER udowodnili, że trenując dla własnej przyjemności można podołać wymogom egzaminacyjnym, zdobywając kolejne stopnie wtajemniczenia w KICKBOXINGU. Nabywając nowe umiejętności walki można czerpać przyjemność z treningów a podnosząc poczucie bezpieczeństwa zdobywać kolejne cele. Nieosiągalne staje się możliwe.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.