Egzamin KYOKUSHIN PSzW FIGHTER.

 

W dniu 25 kwietnia 2015 odbył się egzamin na stopnie uczniowskie KYU w Karate KYOKUSHIN  Pomorskiej Szkoły Wali FIGHTER. Pomimo krótkiej działalności klubu mamy już blisko 100 członków wśród samych dzieci trenujących Karate KYOKUSHIN oraz około 30 osób trenujących KICKBOXING, wśród nich dzieci, młodzież i dorosłych.

Do egzaminu KYOKUSHIN przystąpiło 58 dzieci z sekcji w Chwaszczynie, Przodkowie, Pomieczynie, Czeczewie, Żukowie i Gdańsku. Zaprezentowali swoje umiejętności na hali widowiskowo-sportowej w Przodkowie. Kibicowały całe rodziny.  Wszyscy adepci KYOKUSHIN zdobyli swój kolejny stopień w drodze do mistrzostwa, pokonując lęki i obawy w pocie czoła. Wszystkich, którzy z różnych względów nie mogli przystąpić do egzaminu zapraszamy na następny w ramach obozu letniego w Jarosławcu. Gratulacje dla zwycięzców i rodziców za wsparcie dla swoich pociech w dążeniu do mistrzostwa i zdobywaniu kolejnych celów.

W niedługim czasie planujemy egzamin dla adeptów KICKBOXINGU.

Jarek Niewiadomski

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.