Dyrektorka OKiSu Wiesława Toczyńska zrezygnowała z posady.

 

Pani Wiesława Toczyńska, dyrektorka Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie z dniem 8 grudnia br. po 5 latach pracy zrezygnowała z pełnionej funkcji. Podjęta decyzja to wg pani Toczyńskiej w głównej mierze efekt prowadzania brudnej kampanii wyborczej, która miała dotykać także jej osobę. O rezygnacji poinformowała na oficjalnej stronie OKiSu.

 

„Szanowni Państwo,

 

w związku z moją rezygnacją ze stanowiska dyrektora Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie, chciałabym serdecznie Państwu podziękować za wieloletnią współpracę.

 

Instytucja, którą miałam przyjemność kierować przez 5 lat na trwałe wpisała się już w krajobraz gminy Żukowo. Zawsze powtarzałam, że instytucji nie tworzą budynki tylko ludzie w niej pracujący. W Ośrodku zostawiam zgrany, świetnie przygotowany zespół, z którego każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie.

 

W tym czasie wiele się w Żukowie wydarzyło. Dotyczy to zarówno tych małych, niezauważalnych rzeczy, jak i tych wielkich, o których pisał i mówił świat. Warto tu wymienić wydanie książek dwóch żukowianek, płyt żukowskich zespołów muzycznych czy baśni kaszubskich, a z okazji roku Tuwima ukazały się płyty i książki w języku kaszubskim „CEDA ÓD PÓCEDÓW SWIATA”. Nie zabrakło dużych wydarzeń jak Mistrzostwa Świata w Karate, występy Mazowsza czy transmisje Euro 2012. Ośrodek w tym czasie wypracował ponad 400 tys. dochodów własnych, dzięki czemu możliwa było organizacja wielu dodatkowych przedsięwzięć.

 

Mam nadzieję, że ta młoda instytucja kultury będzie się nadal dynamicznie rozwijała, a przygotowana oferta będzie spełniała Państwa oczekiwania.

 

Wiesława Toczyńska”

 

źródło:

– fot. Magda Dzienisz / expresskaszubski.pl

– okis-zukowo.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.