Dwa wnioski o przejścia pieszo-rowerowe przy budowie OMT

Prezentujemy Państwu nadesłany do naszej redakcji list Pana Pawła, który w siedzibie GDDKiA złożył dwa wnioski o budowę przejść pieszo-rowerowych w ciągu budowanej Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta na terenie Chwaszczyna.

 

„Szanowni Państwo!

25 lutego złożyłem w siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Gdańsku dwa wnioski dotyczące budowy przejść pieszo-rowerowych w ciągu nowo budowanej Obwodnicy Metropolii Trójmiasta na terenie Chwaszczyna.

Wnioski zostały poparte zebranymi przeze mnie dokładnie 100 podpisami mieszkańców Chwaszczyna z posesji znajdujących sie najbliżej planowanego przebiegu nowej Obwodnicy.

Była to mój własny pomysł, ale jak się okazało w trakcie zbierania podpisów, praktycznie tylko jedna osoba odmówiła poparcia, a pozostali mieszkańcy chętnie składali podpisy poparcia, za co serdecznie dziękuję!

Mam nadzieję, że nasze prośby zostaną uwzględnione i inwestor wybuduje przejścia pieszo-rowerowe w proponowanych miejscach. Redakcję proszę o poinformowanie mieszkańców Chwaszczyna o złożonych wnioskach.

Być może ktoś chciałby złożyć kolejne wnioski w sprawie budowy Obwodnicy… Czasu jest bardzo mało, bo wg informacji na stronie: Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad / oddział w Gdańsku wszelkie wnioski można składać jedynie do 16 marca 2016 (…).

Z poważaniem
Paweł”

[dane do wiadomości redakcji]

Do pobrania:

Wniosek nr 1 

Wniosek nr 2

 

fot. tytułowe: polskanarowery.sport.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.