Duży sukces młodych siatkarzy z Chwaszczyna !

 

W niedzielę 12 marca 2017 r. odbył się ostatni turniej kwalifikacyjny Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Bardzo dobrze spisali się w nim młodzi siatkarze UKS Wilki Chwaszczyno przy Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie, którzy wygrali wszystkie swoje mecze bez straty seta i cały turniej.

 

Dzięki zwycięstwu nasz zespół awansował do finału, w którym zagrają 4 najlepsze drużyny z województwa pomorskiego. Oprócz zespołu z Chwaszczyna wezmą w nim udział: Trefl Gdańsk, SPS Lębork i UKS SET Starogard Gdański. Trzy najlepsze zespoły z tego turnieju awansują do ćwierćfinału Mistrzostw Polski.

Zespół UKS Wilki Chwaszczyno wystąpił w składzie: Cezary Trepczyk, Filip Lemke, Szymon Jażdżewski, Dominik Jażdżewski, Bartosz Sulżycki, Michał Janczak, Norbert Dunst, Oliwer Konkel, Sebastian Pospieszny.

Trenerami zespołu są: Robert Zochniak i Katarzyna Przeperska.

Finał Mistrzostw Województwa Młodzików odbędzie się w Hali Miejskiej w Gdańsku, ul. Kołobrzeska 61 w najbliższą niedzielę, tj. 19 marca 2017 r. Początek zawodów o godz. 14.00.

Porządek turnieju finałowego młodzików: 14.00 – Trefl Gdańsk – UKS Wilki Chwaszczyno 15.00 – SPS Lębork – UKS Set Starogard Gdański 16.00 – mecz o 3 miejsce 17.00 – mecz finałowy

Serdecznie gratulujemy !

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.