Domki modułowe – na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Autor: nadesłane

Domki modułowe na przestrzeni ostatniej dekady zyskują ogromną popularność w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Jednostki modułowe to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie zarówno dla domków całorocznych, jak i letniskowych. Ceniąc sobie profesjonalne wykonanie oraz szybki czas realizacji, najbardziej doświadczoną firmą zajmującą się systemami modułowymi jest firma Bud Invest Modular.

Najważniejsze informacje o Bud Invest Modular

Bud Invest Modular to firma świadcząca usługi budowlane w technologii modułowej z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Wznoszenie obiektów z systemów modułowych oparte jest na trwałej konstrukcji stalowej, co sprawia, że domki modułowe są bezpieczne i stabilne. W ofercie firmy https://budinvest-modular.com/ dostępne są zarówno domki modułowe całoroczne, domki modułowe letniskowe oraz obiekty użytku publicznego. W ofercie Bud Invest Modular znajdziemy gotowe projekty budynków modułowych, wyróżniające się nieszablonowym stylem i gwarancją niezawodnej jakości.

Proces powstawania domów modułowych z Bud Invest Modular

Bud Invest Modular zapewnia kompleksową budowę obiektów w systemie modułowym. Podstawą do rozpoczęcia współpracy jest wybór odpowiedniego projektu, na podstawie którego tworzone są elementy konstrukcji domku modułowego. Wyprodukowane moduły w zakładzie firmy, transportowane są bezpośrednio na plac budowy, gdzie w dalszej części realizacji swoich usług, firma Bud Invest Modular składa gotowe elementy nieruchomości. Kontrola elementów konstrukcji modułowej, na każdym etapie ich produkcji sprawia, że firma gwarantuje wysoką jakość i szybki czas realizacji.

Benefity budowania domów modułowych z Bud Invest Modular

Budowanie domów modułowych z Bud Invest Modular zapewnia szereg korzyści. Domki modułowe to przede wszystkim oszczędność czasu. Budynki w konstrukcji modułowej powstają o 20-50% szybciej niż domy budowane metodą tradycyjną i mogą być stawiane przez cały rok.  Konstrukcje modułowe generują nawet o 60% mniejsze zapotrzebowanie energetyczne na ich stworzenie w porównaniu z konstrukcjami budownictwa tradycyjnego. Ponadto domki modułowe są jednocześnie lżejszym obciążeniem finansowym dla inwestora. Powód? Powstają szybciej niż domy tradycyjne, nie wymagają przechowywaniu poszczególnych elementów składowych budynku i proces ich tworzenia jest krótszy. Jakość domków modułowych zapewniona przez ciągłą kontrolę jakości połączona z ponadczasowym designem sprawia, że projekty Bud Invest Modular są pewne, bezpieczne i estetyczne.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.