Dominika Groth Mistrzynią Europy! KS Gokken kuźnią talentów

 

Dominika Groth jako jedyna z naszej ekipy uczestniczyła w Mistrzostwach Europy w Crawley w Anglii, które odbyły się w dniach 28-29 listopada.

 

Reprezentantka KS Gokken pokazała świetny poziom, wygrywając 5 walk. W finale Dominika spotkała się z koleżanką z kadry Nataszą Olkowska, z którą również wygrała, zdobywając tym samym tytuł Mistrzyni Europy Shotokan.

Dominika ma za sobą naprawdę dobry rok startowy. Udowodniła wszystkim, że KS Gokken staje się kuźnią młodych talentów w karate WKF i Shotokan. Sama Dominika może być wzorem dla innych naszych zawodników, ponieważ jej przykład pokazał, że systematyczna, ciężka praca daje efekty.

Nowa Mistrzyni Europy jest także podwójną złotą medalistką Polski WKF oraz Shotokan, dzięki czemu dostała powołanie na kolejną imprezę zagraniczną do Cypru (Mistrzostwa Europy WKF).

Mamy wiele talentów w klubie, bierzemy udział w coraz to ważniejszych i większych imprezach. Niestety za tym idą ogromne nakłady finansowe, którym nie zawsze jesteśmy sami w stanie podołać. Czasami musimy obarczyć nimi również zawodników wyjeżdżających w ramach Kadry Narodowej.

{jcomments on}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.