Dofinansowanie powiatu do zakupu kamery termowizyjnej dla OSP – Chwaszczyno

Dnia 28.05.2015 roku odbyła się kolejna, VI Sesja Rady Powiatu Kartuskiego na której udzieliliśmy absolutorium dla Zarządu Powiatu Kartuskiego z tytułu wykonania budżetu Powiatu Kartuskiego za rok 2014.

 

Dodatkowo na wniosek Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Chwaszczynie Pana Ludwika Secke udzieliliśmy Gminie Żukowo z budżetu Powiatu Kartuskiego pomocy finansowej na zakup kamery termowizyjnej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Chwaszczynie w wysokości – 5 000,00 zł.

 

Kamera ta ma służyć do precyzyjnego lokalizowania ognisk pożaru w zamkniętych konstrukcjach budowlanych. Pozyskanie tego urządzenia pozwoli na ujawnienie miejsc wymagających interwencji gaśniczej, jak i możliwości odstąpienia od uszkodzenia konstrukcji, które dotąd nie ucierpiały od ognia. Bardzo dziękuję wszystkim Radnym Powiatu Kartuskiego za podjęcie tej uchwały.

 

 

Radny Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.