Dofinansowanie kosztów modernizacji źródła energii cieplnej na terenie Gminy Żukowo.

Burmistrz Gminy Żukowo ogłasza informację o możliwości składania wniosków o udzielenie dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Żukowo na dofinansowanie kosztów modernizacji źródła energii cieplnej na terenie Gminy Żukowo.

O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne, będące właścicielami domów jednorodzinnych oraz wspólnoty mieszkaniowe zarządzające nieruchomością, na której ma być zrealizowana inwestycja. Dofinansowane będą modernizacje źródeł energii cieplnej, polegające na likwidacji kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich:

a) kotłami opalanymi gazem,
b) kotłami opalanymi olejem opałowym,
c) kotłami opalanymi biomasą (drewno kawałkowe, zrębki drzewne, brykiety, pellety),
d) elektrycznymi źródłami ciepła na potrzeby ogrzewania budynków.

DO KONKURSU NIE MOGĄ BYĆ ZGŁASZANE ZADANIA ROZPOCZĘTE I ZAKOŃCZONE.

Mieszkańcy Gminy Żukowo zainteresowani udzieleniem dofinansowania, powinni złożyć kompletny wniosek w Urzędzie Gminy w Żukowie, przy ul. Gdańskiej 52, w biurze obsługi klienta, pok. nr 3, w godz. (pn., śr. 7:30-15:30, wt. 7:30-17:00, cz. 7:30-15:00, pt. 7:30-14:30), wraz z niezbędnymi załącznikami.

Nabór odbywa się w sposób ciągły do wyczerpania środków finansowych na dany rok. Formularz wniosku dostępny jest w Referacie Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy w Żukowie – pok. nr 38 oraz na stronie internetowej Urzędu www.bip.zukowo.pl w zakładce „katalog usług” – „ochrona środowiska”.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.