Dofinansowanie KGW niemal pewne


{module do-reklamy-intertekst|none}

Jak informuje nas Jolanta Wiercińska współautorka wniosku o dofinansowanie kursu komputerowego złożonego w odpowiedzi na konkurs w ramach Działania 9.5 „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich” KGW ma ogromną szansę na dofinansowanie z Unii Europejskiej.


Przewidywane środki na finansowanie działań wynosiły 1 mln zł. Pojedynczy projekt mógł opiewać na kwotę maksymalnie 50 tyś. zł czyli można przyjąć, iż dofinansowanie uzyska min. 20 projektów. Wniosek Koła Gospodyń Wiejskich z Chwaszczyna jest na 18 miejscu pozycji listy rankingowej wniosków podlegających ocenie merytorycznej. Do konkursu zostało złożonych prawie 280 wniosków, z czego do oceny formalnej przeszło 246 wniosków.


Wniosek został przygotowany przez Jolantę Wiercińską we współpracy z panią Anną Barsowską z KGW Chwaszczyno oraz panem Tomaszem Fopke ze Zrzeszenia Kaszubsko -Pomorskiego oddział w Chwaszczynie, który jest partnerem projektu.


ranking-kgw-18{module dol-artykulu|none}


Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.