Dofinansowanie budowy prawie 3 km kanalizacji w Chwaszczynie

 

Gmina Żukowo otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego na budowę prawie 3 km kanalizacji w Chwaszczynie.

 

 

25 sierpnia 2014 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbyło się uroczyste podpisanie umów przez Marszałka Województwa Pomorskiego z przedstawicielami 33 samorządów z pomorza na dofinansowanie projektów w zakresie infrastruktury wodno-kanalizacyjnej (Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013).

 

Podpisanie umów jest efektem rozstrzygnięcia przez Zarząd Województwa Pomorskiego konkursu na realizację projektów w ramach PROW. Wśród zwycięskich wniosków znalazł się wniosek Gminy Żukowo, dla której dotacja dotyczy budowy kanalizacji w sołectwie Chwaszczyno i wynosi 1 127 114,00 złotych dla inwestycji o wartości całkowitej 2 772 701,91 zł.

 

Plan przewiduje budowę odcinka kanalizacji sanitarnej w Chwaszczynie o łącznej długości ok. 2986 mb wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej w ilości 108 szt. Inwestycja obejmuje ulice: Tuchomska, Wąska, Leśna i Podleśna. Prace mają być wykonane do czerwca 2015 r.

 

źródło: oprac. zukowo.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.