Delegacja pań z KGW z Gminy Żukowo z partnerską wizytą w Świdnicy

W dniach 9-11 kwietnia br. 17 osobowa delegacja z Gminy Żukowo gościła w partnerskiej Gminie Świdnica na zaproszenie Wójta Gminy Teresy Mazurek. Celem wizyty była uroczystość jubileuszu 70. lecia działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Lutomi Dolnej.

W uroczystości uczestniczyły: Wiceburmistrz Gminy Żukowo Sylwia Laskowska-Bobula oraz przedstawicielki 15 kół gospodyń wiejskich z Gminy Żukowo. Własnym przykładem Panie udzielające się w Kołach Gospodyń Wiejskich pokazują, że razem można naprawdę dokonać wielkich rzeczy, a współpraca z władzami i innymi organizacjami pozwala w pełni realizować wyznaczone cele.

swidnica 70lecieKGW 4

fot. nadesłane

Jubileusz gospodyń z Lutomi Dolnej pozwolił na poznanie lokalnych tradycji, był uznaniem za zaangażowanie społeczne Pań z KGW, a także wymianę doświadczeń w zakresie działalności i funkcjonowania kół w partnerskich gminach.

swidnica 70lecieKGW 5

fot. nadesłane

Na zakończenie wizyty Pani Wójt Gminy Świdnica złożyła deklarację udziału świdnickich przedstawicielek w Gminnym Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich w Żukowie, który odbędzie się na przełomie listopada i grudnia 2016 r.

swidnica 70lecieKGW 2

fot. nadesłane

swidnica 70lecieKGW 1

fot. nadesłane

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.