Darmowy BUS do PKM rusza od 4 września.

Autor: Gmina Żukowo

Od początku września na obszarze Gminy Żukowo wprowadzone zostaną nowe trasy komunikacyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym harmonogramem i mapą tras w załącznikach, które zaczną obowiązywać 4 września. Linie Z17 i Z21 ruszą już 1 września.

Wkrótce w całej gminie będą dostępne broszury z informacjami.

Główną nowością są dwie nowo utworzone linie autobusowe. Linia Z01 będzie kursować pomiędzy Chwaszczyno ul. Bojańska a Gdańsk Osowa PKM, a linia Z02 połączy Banino Szkoły (ul. Tuchomska) z Gdańsk Rębiechowo PKM. Ciekawostką jest, że do końca roku korzystanie z tych linii będzie bezpłatne dla mieszkańców Gminy Żukowo.

Źródło: zukowo.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

One Response

  1. Dlaczego autobus Z01 przyjeżdża na przystanek Chwaszczyno Szkoła o godzinie 13.49, a autobus Z29, którym dzieci mogą dojechać na Osiedle w Okolicach Kaszubskiej Drogi odjeżdża o 13.48!!!

    Czy Z29 nie mógłby odjechać minutę po przyjeździe autobusu Z01???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.