Czwartkowe interwencje OSP Chwaszczyno: pożar i wypadek

Czwartek 14 grudnia dla ochotników z Chwaszczyna zaczął się już chwilę po północy. Przez 2 godziny strażacy gasili palący się budynek. Rano udzielali pomocy w wypadku dwóch ciężarówek.

Krótko po północy zastęp chwaszczyńskiej jednostki OSP został zadysponowany do pożaru przy ulicy Węglowej. Po przybyciu na miejsce okazało się, że na terenie giełdy płonie budynek.

interwencja czwartek osp pozar 2

fot. ospchwaszczyno.pl

Obiekt spłonął niemal doszczętnie. Ochotnikom z Chwaszczyna pomagały zastępy z Gdyni i Kartuz. Akcja gaśnicza zakończyła się po ok. dwóch godzinach.

interwencja czwartek osp pozar 3

fot. ospchwaszczyno.pl

Po nieprzespanej nocy strażacy ponownie ruszyli na pomoc już przed godziną 10. Druhowie zostali zadysponowani do wypadku na ulicy Leśnej.

interwencja czwartek osp wypadek 2

fot. ospchwaszczyno.pl

Na miejscu okazało się, że w wypadku uczestniczą dwie ciężarówki. Zadaniem druhów było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenie pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej.

interwencja czwartek osp wypadek 4

fot. ospchwaszczyno.pl

Wyniku zdarzenia jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

interwencja czwartek osp wypadek 1

fot. ospchwaszczyno.pl

foto: ospchwaszczyno.pl

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.