Ciąg dalszy sukcesów. KS Gokken.


12 kwietnia w Bydgoszczy odbyły się zawody z cyklu CENTRAL EUROPE OPEN. W zawodach startowało 297 zawodników z 27 klubów. Nasi zawodnicy znów pokazali rewelacyjną formę, czego efektem jest drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Ustąpiliśmy tylko gospodarzom imprezy – klubowi Bushi do Bydgoszcz.

 

Zawody przeprowadzone były bardzo sprawnie i w profesjonalny sposób, więc na pewno pokażemy się tam za rok. Klub Gokken zdobył aż 28 medali: 9 złotych, 9 srebrnych oraz 10 brązowych. To ważny sukces przed kolejnymi imprezami, które nas czekają m.in: Arawaza Cup, zawody w Czeskich Hradec Kralove, Mistrzostwa FSKA w Poznaniu oraz parę lokalnych imprez na Pomorzu.

 

Na razie jednak nasi podopieczni mają chwile wytchnienia w związku ze świętami, ale tuż po ruszamy dalej.

 

Po świętach na pewno o nas usłyszycie !

 

Ekipa Gokken

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.