CHWASZCZYŃSKA 10 i PSzW FIGHTER

Rozpoczęliśmy kolejny cykl biegowy. Po Grand Prix Gdyni czas na Kaszuby Biegają.

Członkowie PSzW FIGHTER wzięli udział w prologu Kaszuby Biegają – Chwaszczyńskiej 10-ce. Zaczęło się od najmłodszych, którzy zdobyli dwa pierwsze miejsca w kolejności: Robert sekcja KYOKUSHIN Czeczewo i Romek sekcja KYOKUSHIN Chwaszczyno oraz Emiko z udziałem w biegu na 600 metrów.

W biegu głównym wystartowała liczna ekipa osiągając czasy: od Artura 42 min 52 sek. poprzez Rafała L., Karola, Rafała Sz., Anetę, Wojtka, Kingę, Michała, Piotra, Kasię, Sandrę, Mariolę, Sławkę i Jarka, zamykających grupę czasem 1 godzina i 14 minut.

pszw fighter kaszubybiegaja2

Jako zespół byliśmy najliczniejsi. Zaowocował system wspólnego biegania, ale jednocześnie każdy biega dla siebie, dla własnej satysfakcji i na poziomie swoich możliwości, po prostu bieganie dla PRZYJEMNOŚCI.

ANETA

ANETA

ARTUR

ARTUR

KAROL

KAROL

KASIA

KASIA

KINGA

KINGA

MICHAL

MICHAŁ

PIOTR

PIOTR

RAFAL SZ

RAFAŁ SZ.

RAFAL

RAFAŁ

ROBERT i ROMEK

ROBERT I ROMEK

SANDRA Z OSKAREM

SANDRA Z OSKAREM

SLAWCIA I JAREK

SŁAWCIA I JAREK

WOJTEK

WOJTEK

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.