Chwaszczyno.pl – nowy portal!

17.10.2010 r. ruszył Portal Regionalny Chwaszczyno.pl. Jest on tworzony przez mieszkańców i z myślą o mieszkańcach Chwaszczyna. Z naszego portalu można dowiedzieć się m.in. co dzieje się  w  powiecie, gminie czy sołectwie, w chwaszczyńskiej parafii,  szkole i straży pożarnej, na bieżąco aktualizowane będą informacje o awariach

i wyłączeniach sieci energetycznej, wodnej i gazowej.

 

Portal Regionalny Chwaszczyno.pl zaistniał w sieci 01.09.2010 roku. Tworzony przez mieszkańców i z myślą o mieszkańcach Chwaszczyna i okolic. Z naszego portalu można dowiedzieć się m.in. co dzieje się w powiecie, gminie czy sołectwie, w chwaszczyńskiej parafii,  szkole i straży pożarnej. Staramy się relacjonować wszystkie ważne wydarzenia w okolicy.

Tam gdzie możemy jesteśmy z kamerą lub aparatem. Nasze materiały wideo można zobaczyć na kanale YOUTUBE.

W zakładce OGŁOSZENIA możesz zobaczyć oraz samemu bezpłatnie zamieścić informacje kupię, sprzedam i zamienię oraz szukam pracy lub potrzebuję pracownika.

W zakładce FORUM możesz podyskutować na temat domu, jego budowy i remontu. Możesz pochwalić się swoim zwierzakiem  i zobaczyć czym pasjonuje się Twój sąsiad.

W zakładce Co?Gdzie?Jak? znajdziesz jedzenie na telefon w okolicy, sklepy dłużej otwarte, aptekitaxi i rozkład jazdy autobusów.

KATALOGU FIRM znajduje się darmowa baza firm mieszczących się w Chwaszczynie i okolicach wraz z umiejscowieniem na mapie.

Ciągle się rozwijamy dlatego ważne są dla nas Twoje pomysły, sugestie oraz opinie dotyczące portalu.

 

Pamiętaj, aby w pełni korzystać z portalu musisz się zalogować

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy poprzez przysyłanie informacji dla Was istotnych na adres kontakt@chwaszczyno.pl

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.