Burmistrz – 1 : 0 – Rada Sołecka

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}Burmistrz Gminy Żukowo Pan Jerzy Żurawicz poinformował Radę Sołecką, że od 2011 roku pracownik sprzątający centrum naszej miejscowości będzie opłacany z Budżetu Rady Sołeckiej.

 

 

 

 

 

Pragnę poinformować Państwa, iż od kilku lat pracownik ten dzięki staraniom Pana Sołtysa Gierarda Barsowskiego, byłego Radnego Tomasza Fopke i moim był opłacany z Budżetu Gminy Żukowo i na ten cel w roku 2010 wydano 8 489,47 zł.

Obecnie koszt ten poniesie Budżet Rady Sołeckiej. Na ostatnim spotkaniu w UG Z-cy Burmistrza Pana Marka Trepczyka z członkami Rady Sołeckiej : Panem Sołtysem, Mirosławem Nowakiem, Jackiem Nosel, Markiem Lidzbarskim, Z-ca poinformował członków Rady Sołeckiej, iż decyzja Pana Burmistrza jest decyzją ostateczną.

 

{module do-reklamy-intertekst-2|none}

Piotr Fikus

 

.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.