Bukmacherzy a promocje na start dla nowych typerów

Autor: nadesłane

Jak przyciągnąć nowych klientów? Nad tym pytaniem biznesmeni i działy marketingowe głowią się od dziesiątek, jeśli nie setek lat i dotyczy to praktycznie każdej branży, jaką możemy sobie wyobrazić. Nie inaczej jest w przypadku zakładów wzajemnych i w tym sektorze firmy potrafią być naprawdę kreatywne, aby do grona typerów dołączyły kolejne rzesze fanów sportu.

Jak wygląda to u bukmacherów? Promocje na start są wpisanym już na stałe w krajobraz bukmacherki sposobem na to, aby potencjalny użytkownik serwisu miał ochotę zarejestrować swoje konto i postawić swój pierwszy zakład. Na czym polegają i jak najczęściej wyglądają bonusy tego rodzaju? Poniżej znajdziecie wyjaśnienie.

Najczęściej spotykane formy promocji na start

Przede wszystkim zastanówmy się nad tym, jakie metody zachęcania nowych graczy stosują zazwyczaj bukmacherzy. Promocje na start mogą mieć różne oblicze. Powitalny bonus to najczęściej możliwość zagrania pierwszy raz bez depozytu. Co to oznacza? Nie musimy wpłacać środków na konto w serwisie – pierwszy zakład obstawiamy za pieniądze użyczone przez dany serwis bukmacherski. Najczęściej można go przeznaczyć na całą ofertę wydarzeń – nie tylko sportowych i e-sportowych, ale też związanych z innymi ważnymi sprawami obserwowanymi przez społeczeństwo (od plebiscytów w branży rozrywkowej po wyniki wyborów prezydenckich).

Bukmacherzy mogą też chcieć zmniejszyć postrzegane ryzyko w inny sposób. Dlatego inną wersją promocji na start w serwisach do typowania są zakłady bez ryzyka – cashback. W zależności od buka maksymalna wysokość takiego zakładu może się różnić; sposób działania bonusu jest jednak bardzo prosty. Zachęta polega na możliwość postawienia zakładu, z którego wkład może do nas wrócić w razie jego niepowodzenia. Jeśli gracz będzie miał szczęście – zachowa wygraną dla siebie. Jeśli jednak mu się nie uda – w tym wypadku wyjątkowo wkład wróci na jego konto i będzie mógł wykorzystać tę sumę jeszcze raz.

W innych wypadkach serwis może przewidywać inną formę użyczenia pewnej kwoty graczom – co najczęściej znajdziemy opisane jako bonus 200%. Wymaga to jednak wpłaty własnych środków, które później zgodnie z nazwą bonusu są podwajane. Oczywiście w zależności od bukmachera kwota, którą możemy wpłacić i pomnożyć będzie różnić się wysokością – to rzecz, którą należy dokładnie sprawdzić wcześniej.

Na koniec warto wymienić pomniejsze taktyki, które już w dużej mierze są indywidualnymi pomysłami konkretnych bukmacherów. Promocje na start w ich wypadku mogą obejmować inne dodatkowe opcje – dla przykładu bezzwłoczny, bezpłatny dostęp do całości oferowanych transmisji wydarzeń sportowych na żywo, podbicie kursów konkretnych rozgrywek, możliwość wypłaty wygranej przed ostatecznym zakończeniem gry (early payout)… Sposobów na przyciągnięcie klienteli jest naprawdę wiele – wszystkiego dowiemy się z regulaminu danego bukmachera.

Nieczyste zagrywki – o tym nie możesz zapomnieć

Bezwzględnie musimy pamiętać o tym, że nie wszystkie podmioty obecne na rynku to legalni bukmacherzy. Promocje na start oferowane przez bukmacherów działających niezgodnie z prawem mogą kusić z powodu ich wysokości, ale nie da się powiedzieć, żeby faktycznie była to atrakcyjna, opłacalna opcja. Pomijając już sam fakt, że nigdy nie mamy pewności, czy nie mamy do czynienia z oszustami, którzy zagrabią nasz wkład i znikną, korzystanie z tego rodzaju serwisów jest zwyczajnie niezgodne z prawem. Nikt chyba nie ma ochoty ryzykować wysokiej grzywny, która skutecznie ostudzi zapał typera, dotkliwie przekraczając kwotę potencjalnej wygranej – zakładając, że w ogóle pojawi się na naszym koncie po zawarciu zakładu u buka grającego nieuczciwie.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.