Budynek dawnego przedszkola przy ulicy Wiejskiej nie zostanie przekazany na wynajem.

 

 

W dniu 3 października 2014r. odbyła się L sesja Rady Miejskiej w Żukowie, na której nie podjęto decyzji dotyczącej wynajmu budynku byłego przedszkola. Radni zdecydowali, że nie będą podejmować na razie decyzji o wynajmie budynku prywatnemu podmiotowi. Mieszkańcy Chwaszczyna będą dalej zabiegać, aby został on przekazany na społeczne cele mieszkańców Chwaszczyna.

 

Z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim, którzy udzielili wsparcia temu projektowi: mieszkańcom Chwaszczyna za udzielenie podpisów i gotowość pomocy w tym przedsięwzięciu oraz burmistrzowi Gminy Żukowo Jerzemu Żurawiczowi. Szczególne słowa podziękowania kieruję do Radnego Powiatowego Pana Piotra Fikusa, który udzielił wsparcia merytorycznego i formalnego. W dużej mierze to dzięki niemu udało się rozwiązać problem wynajmu budynku byłego przedszkola.

 

Wszystkim jeszcze raz dziękuję i proszę o dalsze wsparcie w tej inicjatywie. Zrobiliśmy już mały, ale ważny krok. Teraz czas na konkrety. Czekam na Państwa pomysły i ewentualną pomoc.

 

Anna Barkowska

 

 Szczegóły pomysłu można przeczytać w artykule:

Pomysł wykorzystania budynku dawnego przedszkola przy ulicy Wiejskiej.

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.