Budowa masztu telefonii komórkowej przy ul. Bocznej w Chwaszczynie – wszczęcie postępowania w sprawie wydania decyzji celu publicznego.

Autor: Sołectwo Chwaszczyno

W dniu 10 grudnia 2019 roku (znak pisma UN-PZ.6733.150.2019.LM) Burmistrz Gminy Żukowo wszczął postępowanie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie telekomunikacyjnego obiektu budowlanego 32986 ŻUKOWO_CHWASZCZYNO na terenie działki nr 553/1 obręb Chwaszczyno, gmina Żukowo.
Jeśli są mieszkańcy, którzy sprzeciwiają się planowanej inwestycji, proszę o kontakt z przedstawicielami sołectwa.
Poniżej link do obwieszczenia Burmistrza, natomiast w załączeniu schematyczna mapa z zaznaczeniem działki, której dotyczy postępowanie z przyszłą lokalizacją masztu.

https://bip.zukowo.pl/a,79304,obwieszczenie-nr-un-pz67331502019lm-br-o-wszczeciu-postepowania-administracyjnego-w-sprawie-wydania-.html

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.