Brusy. Puchar Polski – Masters Polska 2017

9 kwietnia 2017 roku w Brusach w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego – ul. Dworcowa 18, odbędzie się turniej sportowy o Puchar Polski. Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, z asem serce – tzw. „Czerwona Baśka”.

Puchar Polski, będzie rozgrywany w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz indywidualnej pań, panów. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają 5 rund po 32 rozdania.

Puchar Polski jest zaliczany do rankingu Masters Polska 2017, na który składa się cykl V turniejów. Na podstawie uzyskanych wyników i prowadzonego rankingu organizatorzy wyłonią i nagrodzą najlepszych baśkarzy w Polsce.

Na Puchar Polski zaprasza Burmistrz Brus oraz zespół gospodarzy Ze Brus. Do wygrania w turnieju Baśki w kategorii open będzie telewizor 32 calowy. Dodatkowo dla uczestników turnieju przygotowano 50 pucharów i nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają pamiątkowy button.

kaszebe baska brusy 2017 2

Puchar Polski jest dedykowany pamięci baśkarzy zespołu Ze Brus – Michała Czarnowskiego i Tadeusza Napiątka, którzy odnosili liczne sukcesy sportowe.

Puchar Polski zostanie rozegrany w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego – ul. Dworcowa 18. Drużyny do turnieju – czteroosobowe – należy zgłaszać w dniu imprezy: 9 kwietnia 2017 r., zapisy będą prowadzone w godz. 11:30 – 12:50. Turniej sportowy godz. 13:00.

Patronat honorowy:
Witold Ossowski – Burmistrz Brus
Stanisław Kobus – Prezes Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego w Brusach

Na Puchar Polski do Brus zapraszają:
Polska Federacja Baszka – Kop,
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
Ogólnopolski Portal: www.kaszebe-baszka.pl.

kaszebe baska brusy 2017 3

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.