Bogate życie w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie w trakcie przerwy wakacyjnej.

 

W trakcie dwumiesięcznych wakacji w naszej placówce przeprowadziliśmy wiele remontów i modernizacji. Z sukcesem wykonaliśmy remont węzła sanitarnego dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, dostosowując armaturę sanitarną do potrzeb dzieci, dzięki projektowi wykonanemu przez rodzica naszego ucznia Panią Katarzynę Boguszewską.

 

Wymalowaliśmy hole szkolne oraz liczne sale lekcyjne. W niektórych salach wymieniliśmy stolarkę okienną, blaty na stolikach dla uczniów, oświetlenie oraz meble niezbędne do przechowywania materiałów dydaktycznych. Ważnym przedsięwzięciem ze względu na bezpieczeństwo Społeczności Szkolnej był remont bramy wjazdowej, włącznie z uruchomieniem elektronicznego sterowania. Wymiany wymagał także palnik w kotle centralnego ogrzewania i to zadanie mogliśmy szczęśliwie sfinalizować.

Wszystkie te prace wykonaliśmy dzięki wsparciu finansowemu ze strony:

 

Burmistrza Gminy Żukowo Jerzego Żurawicza, Rady Rodziców przy ZPG i SP w Chwaszczynie, Radnego Powiatowego Piotra Fikusa, firm działających na terenie Gminy Żukowo: EKO KRUSZ S.C. – Anna i Sławomir Bergańscy, PHU Kolanko – Marek Papierski, Janusz Skawiński, MARCOPOL – Anna i Jerzy Brzezińscy, ELGRUNT – Marian Mielewczyk, PHU Lumiś – Michał Truszczyński, PZU Kartuzy, Bank Spółdzielczy oddz. Tczew, Klub Sportowy GOKKEN.

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie w modernizacji i doposażeniu pomieszczeń szkolnych. Państwa zaangażowanie przyczyniło się do podniesienia jakości pracy naszej placówki.

 

 

W trakcie dwumiesięcznych wakacji w naszej placówce przeprowadziliśmy wiele remontów  i modernizacji. Z sukcesem wykonaliśmy remont węzła sanitarnego dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, dostosowując armaturę sanitarną do potrzeb dzieci, dzięki projektowi wykonanemu przez rodzica naszego ucznia Panią Katarzynę Boguszewską. Wymalowaliśmy hole szkolne oraz liczne sale lekcyjne. W niektórych salach wymieniliśmy stolarkę okienną, blaty na stolikach dla uczniów, oświetlenie oraz meble niezbędne do przechowywania materiałów dydaktycznych. Ważnym przedsięwzięciem ze względu na bezpieczeństwo Społeczności Szkolnej był remont bramy wjazdowej, włącznie                            z uruchomieniem elektronicznego sterowania. Wymiany wymagał także palnik w kotle centralnego ogrzewania i to zadanie mogliśmy szczęśliwie sfinalizować.

Wszystkie te prace wykonaliśmy dzięki wsparciu finansowemu ze strony:

Burmistrza Gminy Żukowo Jerzego Żurawicza, Rady Rodziców przy ZPG i SP                            w Chwaszczynie, Radnego Powiatowego Piotra Fikusa, firm działających na terenie Gminy Żukowo: EKO KRUSZ S.C. – Anna i Sławomir Bergańscy,  PHU Kolanko  – Marek Papierski, Janusz Skawiński, MARCOPOL – Anna i Jerzy Brzezińscy, ELGRUNT – Marian Mielewczyk, PHU Lumiś – Michał Truszczyński, PZU Kartuzy, Bank Spóldzielczy oddz. Tczew, Klub Sportowy GOKKEN.                                                                                                                  Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie w modernizacji i doposażeniu pomieszczeń szkolnych. Państwa zaangażowanie przyczyniło się do podniesienia jakości pracy naszej placówki.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.