Biuletyn nr 6/2016 sołectwa Chwaszczyno. Spotkanie w sprawie organizacji dróg, „Rodzina 500+” oraz nowe pisma i komunikaty

Sołtys Jolanta Wiercińska wraz z Radą Sołecką opublikowali kolejne wydanie internetowego biuletynu sołeckiego. Znajdziemy w nim informacje o spotkaniu z mieszkańcami w sprawie organizacji dróg i bezpieczeństwa, komunikat dotyczący programu „Rodzina 500+” w Gminie Żukowo, a także nowe pisma i komunikaty na stronie rady sołeckiej. Zachęcamy do lektury!

 

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie organizacji dróg oraz bezpieczeństwa

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Chwaszczyna na spotkanie, które odbędzie się w dniu 31.03.2016 r. (czwartek) o godz. 19:00 w szkole w Chwaszczynie. Na spotkaniu porozmawiamy o organizacji dróg (głównie w zakresie oznakowania), lokalizacji progów zwalniających do realizacji w bieżącym roku ze środków funduszu sołeckiego oraz lokalizacji kolejnych kamer monitoringu.

Ponadto już 12.04.2016 r. odbędzie się Zebranie Wiejskie, na którym zostanie przedstawione coroczne sprawozdanie z działalności sołtysa i rady sołeckiej oraz wybierzemy nowego członka do rady sołeckiej, po rezygnacji Kuby Lewandowskiego. Szczegółowe informacje wraz z porządkiem zebrania zostaną przesłane na początku kwietnia.

 

Komunikat w sprawie programu „RODZINA 500+” w Gminie Żukowo

Na stronie rady sołeckiej został zamieszczony komunika informujący o rozpoczęciu z dniem 1.04 br. przyjmowania wniosków o wypłatę swiadczenia w ramach programu 500+.

W okresie od 4 do 15 kwietnia 2016 r. zostaną uruchomione dodatkowe punkty przyjmowania wniosków, w tym jeden w Chwaszczynie – w budynku szkoły przy ul. A. Mickiewicza 16 w godzinach od 15:00 do 19:00, sala 18 (parter). Wniosek o to świadczenie można złożyć również przez internet za pomocą portalu www.empatia.mrpips.gov.pl, PUEZUS oraz bankowości elektronicznej.

Program „Rodzina 500+” – zukowo.pl,

Komunikat w sprawie programu „Rodzina 500+” z Gminie Żukowo.

 

Nowe pisma i komunikaty na stronie rady sołeckiej

Na stronie www.radasolecka.pl systematycznie są dodawane pisma, obwieszczenia i komunikaty. Zapraszamy do zapoznania się z treścią na stronie internetowej.

 

Jolanta Wiercińska
sołtys sołectwa Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.