Biuletyn nr 5/2016 sołectwa Chwaszczyno

Dla tych, którzy nie utrzymują korespondencji mailowej z sołectwem Chwaszczyno, przedstawiamy kolejne wydanie biuletynu. Sołtys Jolanta Wiercińska przedstawia i podsumowuje kilka ważnych wydarzeń, w tym zaprasza do uczestnictwa w spotkaniach Rady Sołeckiej.

 

Harmonogram spotkań Rady Sołeckiej sołectwa Chwaszczyna na rok 2016 r.

Został ustalony harmonogram spotkań Rady Sołeckiej sołectwa Chwaszczyna na rok 2016. Spotkania będą się odbywały na terenie remizy OSP przy ul. Żeromskiego 9. Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców i organizacji. W przypadku chęci zgłoszenia konkretnej sprawy do omówienia na posiedzeniu, prośba o wcześniejszy kontakt telefoniczny (500 079 748) albo e-mailowy (soltys@rada.chwaszczyno.pl).

Harmonogram spotkań dostępny na stronie rady sołeckiej tutaj.

Najbliższe spotkanie 15 marca o godz. 19:00.

 

Już za nami fantastyczna impreza biegowa „Chwaszczyńska ’10”. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że inauguracja cyklicznej imprezy „Kaszuby Biegają” odbyła się w dniu 12 marca 2016 r. w Chwaszczynie. Aż 468 biegaczy ukończyło Chwaszczyńską ’10.

Fotorelacja z imprezy oraz wyniki dostępne na stronie „Kaszuby Biegają”.

Ponadto zachęcamy, aby dołączyć do grupy, która wspólne z Przemysławem Modelskim nadal kontynuuje treningi biegowe. Nie damy Wam odpocząć! Kolejne spotkanie już w sobotę 19 marca o godz. 11:30 przy siłowni MODELSCY KLUB SPORT przy ulicy Mickiewicza. Zajęcia są bezpłatne i skierowane do osób o różnym poziomie zaawansowania. Najbardziej liczą się chęci i dobry humor. Sezon biegowy już na dobre rozpoczęty!

Aktualne informacje na temat spotkań na profilu FB grupy „Chwaszczyno BIEGA”.

 

Przypominamy o możliwości korzystania z bezpłatnych zajęć sportowych na sali gimnastycznej w szkole w Chwaszczynie

Zapraszamy serdecznie osoby chętne do udziału w zajęciach sportowych. Dla mieszkańców została udostępniona sala gimnastyczna na terenie Zespołu Szkół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie.

Zajęcia odbywają się w środy w godzinach od 20:00 – 21:30. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Więcej szczegółowych informacji: e-mail soltys@rada.chwaszczyno.pl lub pod numerem telefonu: 500 079 748.

 

Jolanta Wiercińska
sołtys sołectwa Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.