Biegacze z całej Polski Powitali dziś Wiosnę! Przybyło 612 osób

Biegacze z całej Polski Powitali Wiosnę! W Chwaszczynie 10 marca 2018 o godz. 11.00 wystartowała III Chwaszczyńska ’10. Dziesięć minut później odbył się bieg na 5 km. Łącznie w Chwaszczynie wystartowało 612 uczestników!

Na metę pierwszy wbiegł Łukasz Kujawski z Żukowa. Wśród Pań zwyciężyła Małgorzata Pazda Pozorska z Kobylnicy.

Trasa biegu była trudna ze względu na warunki pogodowe, natomiast satysfakcja z ukończenia biegu była ogromna. Oprócz biegów oficjalnych odbyły się także biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży. Można powiedzieć, że cel osiągnięty, gdyż za oknem świeci słońce.

 

chwaszczynska 10 2018

Wśród uczestników imprezy wylosowane zostały trzy telewizory oraz inne liczne nagrody.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że aż tyle miłośników biegania przybyło do Chwaszczyna, aby powitać wiosnę – mówi Dyrektor Kaszuby Biegają Henryk Miotk – chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy. – kontynuował.

III Chwaszczyńska ’10 to prolog tegorocznej VI edycji Cyklu Kaszuby Biegają. Oficjalne rozpoczęcie, inauguracja, Cyklu już 8 kwietnia w Piaśnicy.

Wyniki bieg 5 km: https://zapisy.info/imprezy/75/results/

Wyniki bieg 10 km: https://zapisy.info/imprezy/64/results/

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.