BEZPŁATNA AKADEMIA SAMOOBRONY

 

BEZPŁATNA AKADEMIA SAMOOBRONY realizowana przez Pomorską Szkołę Walki FIGHTER z siedzibą w Chwaszczynie.

 

Zajęcia są planowane przez cały okres wakacji, z wyłączeniem wyjazdów na obozy i szkolenia. Zajęcia skierowane są do wszystkich chętnych, ze szczególnym uwzględnieniem Kobiet.

 

Program oparty jest na systemie DEFENDO, będącym rozwinięciem systemu KRAV MAGA z wykorzystaniem najnowszych badań nad psychomotoryką człowieka i biomechaniką, oraz psychologią. Wykorzystywane techniki zebrane są z wielu sztuk i sportów walki. Począwszy od różnych odmian karate, poprzez kickboxing i Muay Thai do technik i taktyk interwencji policyjnych.

 

Prowadzący zajęcia jest absolwentem Akademi Wychowania Fizycznego na kierunku nauczyciel wychowania fizycznego, z uprawnieniami instruktorskimi w Samoobronie, Defendo, Zapasach, Karate KYOKUSHIN, Kickboxingu itd.
Posiada CZARNY PAS w KARATE KYOKUSHIN I KICKBOXINGU.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.