Bezpłatne zajęcia z kickboxingu

Zapraszamy na kolejne przedsięwzięcie w ramach wakacyjnej aktywności fizycznej poprzez treningi sztuk i sportów walki – tym razem bezpłatne zajęcia z KICKBOXINGU.

Treningi skierowane są do młodzieży i dorosłych, chcących aktywnie spędzać czas i jednocześnie nabyć umiejętności walki w formule kickboxingu i K1 na poziomie rekreacyjnym lub zawodniczym.

Zajęcia umożliwią:
• poprawienie koordynacji ruchowej, sprawności fizycznej i nabrania pewności siebie,
• odnalezienie formy ruchu mogącej stać się naszym stylem życia w zdrowiu fizycznym i psychicznym,
• udział w sparingach dla każdego poziomu umiejętności.

Na treningi zapraszamy wszystkich chętnych począwszy od nastolatków a skończywszy na stu latkach. Dla kobiet i mężczyzn.

Akademia KICKBOXINGU będzie realizowana do końca sierpnia w każdy wtorek i czwartek od godz. 18:30 w szkole w Chwaszczynie.

pdfAKADEMIA KICKBOXINGU548.19 KB

 

Pozdrawiam
Jarek Niewiadomski

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.