Bezpłatne zajęcia sportowe w Chwaszczynie. Biuletyn nr 7/2016 sołectwa Chwaszczyno

Ukazał się kolejny numer internetowego wydania biuletynu sołectwa Chwaszczyno. Znajdziemy w nim: informacje o bezpłatnych zajęciach sportowych w Chwaszczynie (w tym zajęcia z samoobrony dla pań), treningach biegowych z Przemkiem Modelskim i PSzW Fighter, a także informacje o zeszłotygodniowym zebraniu wiejskim i posiedzeniu RS.

 

Bezpłatne zajęcia sportowe w Chwaszczynie

Od najbliższej środy 20 kwietnia o godz. 20:00 zapraszamy na salę gimnastyczną chwaszczyńskiej szkoły, wszystkich chętnych, w szczególności Panie, na zajęcia z samoobrony w systemie DEFENDO. Zajęcia będzie prowadził pan Jarosław Niewiadomski z Pomorskiej Szkoły Walki FIGHTER. Więcej szczegółów na stronie defendo.pl.

Równocześnie przypominam, że w dalszym ciągu można dołączyć do już trenującej grupy 'sportowców’. Zajęcia będą odbywały się od godz. 21:00. Podczas godzinnego spotkania odbywają się przede wszystkim rozgrywki zespołowe – mecze piłki siatkowej, koszykowej oraz piłki nożnej.

Ponadto, w każdą bez wyjątku sobotę, od godz. 11:30 odbywają się bezpłatne treningi biegowe dla mieszkańców pod okiem Przemka Modelskiego z siłowni „MODELSCY SPORT CLUB”. Liczba miejsc nieograniczona 🙂 Zapraszamy do wspólnego biegania.

Natomiast w każdą niedzielę od godz. 19:00, odbywają się treningi biegowe z Pomorską Szkołą Walki Fighter – start przy stacji paliw w Karczemkach.

 

Już po Zebraniu Wiejskim w Chwaszczynie

W dniu 12 kwietnia br. obyło się Zebranie Wiejskie sołectwa Chwaszczyno. Na Zebraniu zostało przedstawione sprawozdanie z działalności Sołtysa oraz Rady Sołeckiej sołectwa Chwaszczyno za rok 2015, podjęto uchwałę o zmianie podziału środków funduszu sołeckiego oraz wybrano nowego członka Rady Sołeckiej panią Sylwie Lipińską. W najbliższych dniach na stronie sołectwa Chwaszczyno zostanie umieszczone powyższe sprawozdanie, treści podjętych uchwał oraz protokół. Zapraszam do zapoznania się z dokumentami.

sylwia lipinska rs

fot. Sylwia Lipińska – nowy członek Rady Sołeckiej w Chwaszczynie / Michał Witt, chwaszczyno.pl (szczegółowa relacja redakcji Chwaszczyno.pl tutaj)

 

Posiedzenie Sołtysa i Rady Sołeckiej – 19 kwietnia (wtorek)

We wtorek 19 kwietnia, wyjątkowo o godz. 20:00, w remizie OSP Chwaszczyno odbędzie się kolejne posiedzenie rady sołeckiej. Podejmiemy decyzję o lokalizacji kamer monitoringu oraz progów zwalniających i szykan na terenie sołectwa.

 

Jolanta Wiercińska
sołtys sołectwa Chwaszczyno

fot. tytułowa: FB Modelscy sport club

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.