Bezpłatne badania dentystyczne w Chwaszczynie

Trwa akcja bezpłatnych przeglądów dentystycznych zorganizowanych przez Instytut Blend-a-med Oral-B. Z darmowych badań stanu zdrowia jamy ustnej będą mogli skorzystać mieszkańcy powiatu kartuskiego.

 

Mobilne Centra Dentystyczne odwiedzają ponad 380 miejscowości na terenie całego kraju, aby zbadać stan polskich zębów i dziąseł. Współorganizatorem akcji jest sieć sklepów Biedronka, a patronat nad akcją objęli: Stowarzyszenie Polskich Higienistek Stomatologicznych oraz profesjonalne magazyny dentystyczne, Dental Tribune International, Nowy Gabinet Stomatologiczny, Stomatologia.

W dniach 26 – 30 czerwca b.r. Mobilne Centra Dentystyczne zbadają stan zdrowia jamy ustnej mieszkańców Somonina, Kartuz, Chwaszczyna, Kosakowa oraz Żukowa.

 

Polacy niewystarczająco dbają o zdrowie jamy ustnej. Z danych Eurobarometewynika, że aż 66% Polaków odwiedza gabinety dentystyczne rzadziej, niż raz w roku. Co więcej, nie wszyscy zdają sobie sprawę, że zęby to nie jedyny obszar jamy ustnej, z którym mamy problemy. Z Monitoringu Zdrowia jamy Ustnej wynika, że aż 75,5% Polaków cierpi z powodu złego stanu dziąseł. W codziennych zabiegach higienizacyjnych dziąsła są często ignorowane, a tymczasem to od nich w dużej mierze zależy zdrowie całej jamy ustnej.

 

Teraz Polacy mają unikatową okazję, by sprawdzić stan swoich zębów i dziąseł oraz dowiedzieć się, jak prawidłowo dbać o zdrowie jamy ustnej, by przez wiele lat cieszyć się zdrowym uśmiechem.              

 

16 czerwca br. ruszyła ogólnopolska kampania Instytutu blend-a-med Oral-B. Mobilne Centra Dentystyczne Instytutu odwiedzają ponad 380 miast na terenie całej Polski. W każdym Centrum wykonywane są bezpłatne przeglądy jamy ustnej, ze szczególnym uwzględnieniem sprawdzenia stanu zdrowia dziąseł. Odwiedzający otrzymują również porady i wskazówki, jak prawidłowo dbać o zdrowie zębów i dziąseł.

 

W dniach 26-30 czerwca Mobilne Centra Dentystyczne odwiedzą województwo pomorskie. Z darmowych przeglądów będą mogli skorzystać mieszkańcy Somonina, Kartuz, Chwaszczyna, Koaskowa oraz Żukowa. Mobilne Centra Dentystyczne będą czekać na parkingach sklepów Biedronka w godzinach 9.00-19.00 według następującego harmonogramu:

 

  • 26 czerwca – Somonino, ul. Wolności 37 C
  • 27 czerwca – Kartuzy, ul. Mickiewicza 2
  • 28 czerwca – Chwaszczyno, ul. Oliwska 139
  • 29 czerwca – Żukowo, ul. Książąt Pomorskich
  • 30 czerwca – Kosakowo, ul. Żeromskiego

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.