Bezpieczniej i ładniej na ul. Telewizyjnej w Chwaszczynie

 

Komitet Mieszkańców ulic Rewerenda i Polna w Chwaszczynie zwrócił się do Burmistrza Gminy Żukowo z wnioskiem o podjęcie stosownych działań mających na celu usunięcie wszelkiego rodzaju krzewów rosnących w skrajni ul. Telewizyjnej w Chwaszczynie.

 

Wniosek naszego Komitetu został pozytywnie rozpatrzony, co spowodowało, że w ubiegłym tygodniu dokonano wycinki zgodnie z oczekiwaniami Mieszkańców i Przedsiębiorców, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Przeprowadzona wycinka poprawiła bezpieczeństwo komunikacyjne na ul. Telewizyjnej i pośrednio ul. Rewerenda oraz wpłynęła na polepszenie estetyki tej okolicy.

 

Przedmiotowa wycinka jest kolejnym krokiem ku przywróceniu przejezdności ul. Telewizyjnej na całej długości, do czego Mieszkańcy i Przedsiębiorcy zamierzają doprowadzić w 2014 roku.

 

 

Jacek Fopke

Przewodniczący Komitetu

 

telewizyjna-chwaszczyno-1

 

telewizyjna-chwaszczyno-2

 

telewizyjna-chwaszczyno-3

 

telewizyjna-chwaszczyno-4

 

telewizyjna-chwaszczyno-5

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.