Będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Gdyńskiej i Derdowskiego

 

Zgodnie z deklaracją Dyrektora Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Pana Roberta Marszałka obecnie realizowana jest budowa sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych na wysokości skrzyżowania ulic: Gdyńskiej i Derdowskiego.

Termin realizacji budowy przesunął się o rok, ale dla nas najważniejsze jest to, iż jest ona obecnie realizowana. Pragnę podkreślić, iż z tego przejścia dla pieszych korzystają głównie dzieci uczęszczające do szkoły jak i Mieszkańcy dwóch osiedli mieszczących się przy ul. Gdyńskiej.

Bardzo dziękuję Dyrektorowi GDDKiA Panu Robertowi Marszałkowi, który po raz kolejny udowodnił swoją przychylność i dbanie o bezpieczeństwo na Drodze Krajowej Nr 20 – ul. Gdyńska w Naszej Miejscowości i Gminie.

 

Radny Powiatu Kartuskiego

Piotr Fikus

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.