Będzie przejście pieszo-rowerowe w pobliżu ulicy Brzechwy

Jeden z projektów, o który wnioskował pan Paweł, będzie miał swój finał. O sprawie pisaliśmy w marcu tego roku, kiedy można było składać wnioski w sprawie budowy OMT. GDDKiA wybuduje przejście pieszo-rowerowe w pobliżu ulicy Brzechwy.

„Szanowni Państwo!

Otrzymałem odpowiedź na wnioski złożone do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Gdańsku w sprawie budowy przejść pieszo – rowerowych w ciągu projektowanej Obwodnicy Metropolii Trójmiasta.

Udało się i będziemy mieć przejście w pobliżu ulicy Brzechwy!

Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom Chwaszczyna, którzy poparli podpisami moją inicjatywę, to dzięki Waszym podpisom kładka będzie wykonana!

Dziękuję również Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Gdańsku za pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

W załączeniu skan odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Paweł”

 

[dane do wiadomości redakcji]

 

kladka brzechwy

 

fot. tytułowe: polskanarowery.sport.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.