Będzie kolejna wiata przystankowa

 
fot. google.com/maps

 

Na naszą skrzynkę kontaktową otrzymaliśmy wiadomość od Radnego Powiatowego Piotra Fikusa dotyczącą ustawienia kolejnej wiaty przystankowej. Tym razem radny z naszej miejscowości stara się o ustawienie wiaty na przystanku „Centrum Nadawcze RTV” przy ulicy Chwaszczyńskiej – kierunek Gdynia.

Poniżej treść nadesłanej informacji wraz ze skanem pisma:

 


 

W dniu dzisiejszym otrzymałem odpowiedź od Wiceprezydenta Miasta Gdyni Pana Bogusława Stasiaka dotyczącą ustawienia wiaty na przystanku autobusowym „Centrum Nadawcze RTV” przy ulicy Chwaszczyńskiej – kierunek Gdynia. Odpowiedź jest pozytywna. W piśmie otrzymaliśmy zapewnienie, iż przy „sprzyjających wiatrach” montaż wiaty jest możliwy jeszcze przed końcem roku i będzie to wiata przeniesiona z innego przystanku w Gdyni. Uważam, że każda zamontowana wiata spełni swoje zadanie, a więc na pewno poprawi warunki Mieszkańców oczekujących na środki komunikacji miejskiej. W imieniu Mieszkańców bardzo dziękuję Prezydentowi Gdyni Panu Wojciechowi Szczurkowi za realizację złożonego wniosku.


 

 

pismo-dot-wiaty-centrum-nadawcze-rtv

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.