Mistrzostwa Kaszub – Baszka Méster Sport, odbędą się 25 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej w Szemudzie. Podczas Mistrzostw Kaszub organizatorzy będą się starali pobić rekord uczestników turnieju „Baśki”, który wynosi 308 zawodników. Obecny rekord został także ustanowiony w Szemudzie.

 

Czteroosobowe drużyny należy zgłaszać w dniu imprezy:

 

25 maj 2014 r., /niedziela – Drużynowo i indywidualnie (zapisy, godz. 9 – 12/20 – turniej sportowy godz. 13.

 

Do Mistrzostw Kaszub, czteroosobowe drużyny będzie można zgłaszać poprzez zapisy elektroniczne, do 20 maja 2014r. Druk będzie znajdował się na stronie www.kaszebe-baszka.pl w zakładce Mistrzostwa Kaszub – Zgłoszenie.  Organizator zapewnia wszystkim  kawę po kaszubsku i poczęstunek.

 

Mistrzostwa Kaszub będą rozgrywane wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, z asem serce jako najstarszym trumfem – tzw. „Czerwona Baśka”.

 

Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają 4 rundy po 40 rozdań. Dla najlepszych drużyn oraz zawodników i zawodniczek przewidziano nagrody – nagroda: główna telewizor.

Patronat honorowy:

Prezes Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego – Łukasz Grzędzicki

Wójt Gminy Szemud – Ryszard Kalkowski

 

Mistrzostwa Kaszub, będą rozgrywane w 4 kategoriach:

kategoria drużynowa                – puchary: miejsca od I do X

kategoria panów                      – Puchary: miejsca od I do X

kategoria pań                           – Puchary: miejsca od I do VI

juniorów                                  – Puchary: miejsca od I do III

Przyjedź, zagraj, wygraj – zostań Méstrã „Baszczi’’

 

baska-w-szemudzie

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.