Audycja Radia Gdańsk „Tu i teraz” – częste przerwy w dostawach energii elektrycznej w Chwaszczynie

{module do-reklamy-intertekst|none}


aktualizacja 2.10.12: posłuchaj całej audycji „Tu i teraz” z Chwaszczyna


We wtorek (2 października) po godzinie 17.00 zapraszamy do wysłuchania audycji Radia Gdańsk prowadzonej przez Hannę Wilczyńską-Toczko „Tu i teraz”. Jutrzejszy odcinek dotyczyć będzie częstych przerw w dostawach energii elektrycznej dużej części Chwaszczyna.


Audycja została zarejestrowana dzisiaj w Chwaszczynie, w audycji udział wzięli m.in. Sołtys Gerard Barsowski, Radny Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus, przedstawiciele firm i mieszkańców Naszej Miejscowości.

 

Mieszkańcy części Chwaszczyna, właściciele firm, sklepów są coraz bardziej zdesperowani powtarzającymi się przerwami w dostawie prądu.

 

Problem dotyczy części Mickiewicza, ks. Sychty, Derdowskiego, Abrahama, ks. Sarnowskiego, Prusa, Orzeszkowej, Bocznej, część ul. Oliwskiej, św. Wojciecha, Węglowej, Łąkowej, Poprzecznej, Wąskiej, Podleśnej, Leśnej, Tuchomskiej, Lisiej, Gdyńskiej.

 

W audycji będzie można posłuchać na temat inicjatywy Radnego Powiatowego Piotra Fikusa, który zbierał podpisy pod petycją do Energa Operator SA dotyczącą zmiany zasilania energetycznego części Chwaszczyna z linii tak zwanej „długiej” na linię „krótką”.

 

Poza mieszkańcami Chwaszczyna, będzie można również usłyszeć co na ten temat ma do powiedzenia rzecznik prasowy ENERGA OPERATOR SA Alina Geniusz – Siuchnińska.


Fragment  jutrzejszego programu „Tu i teraz” z Chwaszczyna:

 

{gallery}2012/2012-10/tu-i-teraz-chwaszczyno{/gallery}

{module dol-artykulu|none}


Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.