Apel do pracodawców i pracowników: podpisz petycję ws. budowy OMT!

Kaszubski Związek Pracodawców zwraca się z prośbą do pracodawców i pracowników o podpisanie przez Państwa petycji do Ministra Infrastruktury i Budownictwa za szybką budową Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta, jako części drogi krajowej S6.

Do chwili obecnej spłynęło ok. 2,5 tys. podpisów z zakładów pracy powiatu kartuskiego. – Tylko powszechna zbiórka pozwoli zebrać kilkanaście tysięcy (podpisów – przyp. red.) i złożyć petycję do ministra ze znaczną ilością poparcia za szybką budową OMT – zaznacza Zbigniew Jarecki, prezes Kaszubskiego Związku Pracodawców. – Gdyby każde (sołectwo – przyp. red.) zebrało po kilka kart – daje to kilka tysięcy – dodaje.

Akcja trwa do soboty 15.04.2017 r. Podpisane petycje można składać w Urzędzie Gminy w Żukowie w Biurze Obsługi Klienta bądź w sekretariacie w godzinach otwarcia.

W załączeniu apel wystosowany przez Zbigniewa Jareckiego – Prezesa Kaszubskiego Związku Pracodawców oraz druk petycji.

 

pdfPismo Kaszubskiego Związku Pracodawców96.20 KB

pdfDruk petycji do Ministra Infrastruktury i Budownictwa24.28 KB

 

nadesłane: Beata Bujnowska-Kowalska
oprac.: Karol Krefta

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.