Ankieta dot. projektowanej Wiejskiej Biblioteki Kultury w Chwaszczynie

W najnowszym biuletynie przesłanym e-mailem od Rady Sołeckiej Chwaszczyna znajduje się informacja dotycząca projektowanej Wiejskiej Biblioteki Kultury.

Inwestycja ma być realizowana przy budynku remizy OSP w Chwaszczynie, przy ul. Żeromskiego 9. Według planów budowa ma rozpocząć się jeszcze w tym roku, a planowana inwestycja ma zaspokoić potrzeby mieszkańców w różnorodny sposób. Jak czytamy we wstępie do ankiety:

Biblioteka nasza, to nie tylko zbiór książek. Ma być biblioteką XXI wieku oraz pełnić różnorodne funkcje.
Planujemy, aby Wiejska Biblioteka Kultury z salą komputerową i nowoczesnym sprzętem, była wyposażona w tablety w czytelni i urządzenia multimedialne. Planujemy szeroką ofertę zajęć dla osób w różnym wieku. Będzie można spędzić miło czas przy kawie i herbacie oraz znaleźć atrakcyjną ofertę dla seniorów, młodzieży i najmłodszych. Seniorzy będą mogli uczestniczyć w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, młodzież będzie mogła grać w szachy, gry planszowe, korzystać z czytelni oraz brać udział różnorodnych zajęciach lub wspólnie pograć w karcianą Baśkę.

Wypełnienie ankiety powinno zająć około 5 minut.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety. Przesłane opinie pomogą w przygotowaniu atrakcyjnej oferty spędzania wolnego czasu w Chwaszczynie. Ankietę można wypełnić do 24 stycznia 2016r. Wypełnienie zajmuje tylko 5 minut.

Link do ankiety on-line:
http://tnij.org/wiejska_biblioteka_kultury_chwaszczyno

Ankieta do wydruku:
​http://tnij.org/ankieta_wbk_do_druku

Wydrukowaną ankietę można pozostawić na portierni szkoły w Chwaszczynie.

 

Jeśli chcesz otrzymywać biuletyn od Rady Sołeckiej Chwaszczyna wystarczy, że zapiszesz się na stronie: http://rada.chwaszczyno.pl/zapisz

​​

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.