Analiza unikalnych funkcji ccFound i ich praktycznego zastosowania

Autor: nadesłane

We współczesnym, mocno skomputeryzowanym świecie, platformy e-learningowe, internetowe fora i portale typu brainly, nie są nowością. Okazuje się jednak, że co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe portale, które wnoszą do świata online coś oryginalnego. Jednym z takich właśnie portali jest ccFound – platforma e-learningowa, która – według jej założycieli – jest swego rodzaju multimarketem dla wiedzy. Jakie unikalne funkcje oferuje ccFound? Postanowiliśmy to sprawdzić!

ccFound – zarabiaj na swojej wiedzy

Dyskusja na konkretny temat? Mamy to na grupach na Facebooku i forach internetowych. E-learning? Proszę bardzo: Udemy, Coursera czy Domestika. A może portale działające na zasadzie: ktoś pyta – ktoś odpowiada? Mamy ich od groma.

Po co w takim razie powstała platforma ccFound, która – upraszczając – łączy w sobie elementy wszystkich powyższych portali? Przede wszystkim po to, by dzielenie się swoją wiedzą w sieci miało charakter nie tylko hobbystyczny, ale również przedsiębiorczy. Tym, co wyróżnia ccFound na tle konkurencji, jest możliwość monetyzacji swojej wiedzy, doświadczenia, pasji i umiejętności. Założony przez Piotra Michalaka i jego zespół portal ccFound jest z założenia platformą zrzeszającą społeczność ekspertów, specjalistów i hobbystów, którzy mogą dzielić się wiedzą z innymi internautami, zarabiając przy tym pieniądze. Można to robić na różne sposoby, takie jak:

  • odpowiadając na płatne pytania – osoba szukająca porady lub rozwiązania problemu, płaci za wyczerpującą odpowiedź;
  • publikując odpowiedzi z opcją paywall – część odpowiedzi jest dostępna tylko po wniesieniu opłaty;
  • publikując autorskie materiały edukacyjne – w ccFound można udostępniać kursy, webinary czy szkolenia;
  • prowadząc konsultacje i korepetycje – specjaliści z różnych dziedzin mogą udzielać konsultacji czy porad wideo;
  • tworząc grupy – w ccFound można tworzyć własne grupy społeczności i udzielać benefity członkom, którzy uiszczają składki.

W ten sposób CCFound stanowi magnes dla doświadczonych przedsiębiorców, specjalistów, pasjonatów i ekspertów z różnych branż.

Współpraca międzynarodowa z ccFound

Kolejną rzeczą, która wyróżnia omawianą platformę, jest przekroczenie barier językowych. Z założenia portal ma umożliwiać odpowiadanie na pytania osób z różnych części świata, które posługują się różnymi językami. Jest to możliwe dzięki zaawansowanym tłumaczeniom mechanicznym oraz szerokiej, ciągle rozwijanej bazie języków. Już teraz treści publikowane na portalu mogą być automatycznie tłumaczone na język polski, angielski, francuski, hiszpański czy ukraiński… a ta lista nieustannie się wydłuża!

Źródło: Materiał zewnętrzny

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.